by Damian 

Na czym koncentrujesz się na swoim przyjęciu?

0 Comments

3 października, 2005 in Artykuły

I wtedy możesz usłyszeć o problemach życiowych i zdrowotnych, o tym jak ciężko się żyje i jacy okrutni są ludzie. Możesz dołączyć się do tej grupy, uczestniczyć w rozmowie i wyjść ze spotkania zastanawiając się jakie te życie jest okropne i trudne.
Możesz również skierować wzrok w prawo i dostrzec grupę ludzi zadowolonych, którzy wesoło rozmawiają. Kiedy się do  nich zbliżysz możesz usłyszeć, że rozmawiają o swoich szczęśliwych chwilach które niedawno przeżyli, o tym jak dobrze sobie poradzili ze swoimi problemami. Kiedy będziesz wychodził(a) ze spotkania po uczestnictwie w rozmowie z tymi ludźmi zapewne będziesz się zastanawiać nad fenomenem życia, nad tym jakie potrafi być bogate i pełne szczęścia.

Które podejście daje Ci prawdziwy obraz przyjęcia? W zasadzie i jedno i drugie jest prawdziwe dla Ciebie. Co się w nich zmienia? To na czym się koncentrujesz. Oczywiste? Być może. A jak nazwiesz to przyjęcie swoim życiem? Na czym na ogół koncentrujesz się w swoim życiu?

Myślisz o wprowadzaniu zmian w swoje życie? O podnoszeniu jego standardu? Chcesz pełniej żyć, pełnią szczęścia? Czerpać więcej radości z kontaktów z innymi? Sprawdzaj dokładnie na czym się koncentrujesz – co tym samym co ?wkładasz? do swojego umysłu. Umysłu, który działa jak komputer ? jeśli wrzucisz do niego śmieci w efekcie dostaniesz… śmieci. A chyba chcesz cos innego?

Na czym koncentrujesz się na co dzień? Oglądasz x godzin dziennie telewizję? Spędzasz czas na rozmowach o ?niczym? czy może głównie w grupie z lewej strony z przykładu powyżej?

A może szukasz informacji, źródeł, które umożliwiają Ci rozwój, wprowadzanie zmian, koncentrację na możliwościach i dające konkretne narzędzia do pełniejszego życia? Niezależnie czy to będą przyjaciele, ludzie, którzy tak jak Ty kierują się w stronę pełnego życia, czy to inspirujących spotkań, szkoleń, książek?

Sukces w większości aspektów Twojego życia praktycznie zależny jest od tego, co Cię otacza ? od informacji, na których się koncentrujesz a także od oczekiwań w stosunku do Ciebie ludzi, z którymi kontaktujesz się na co dzień.

Dlatego życzę Ci koncentracji na tym co Cię wzmacnia i inspiruje, otoczenia pełnego ludzi, którzy również pozytywnie działają na Ciebie.

About the author 

Damian

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
Subscribe to get the latest updates