• 1

Rekomendacje

Posłuchaj co uczestnicy mówią o szkoleniach, które prowadzę:

Jestem psychologiem. Na praktyka NLP prowadzonego przez Damiana pojechałam z ciekawości. W całym toku studiów żaden z wykładowców nawet się nie zająknął na temat programowania neurolingwistycznego. Czasami w kuluarach szeptem ktoś coś wspomniał, ale niespecjalnie konkretnego.. Po ukończeniu studiów wchłonął mnie rynek pracy (sprzedaż), związki (średnio nie-udane), czyli życie przeciętne. W pewnym momencie zmusiło mnie to do refleksji i poszukiwań alternatywnych rozwiązań. Znów natknęłam się na NLP. Tym razem zagłębiłam się w temat - szukałam, jak to po studiach akademickich - podstaw teoretycznych, naukowych dowodów. Znalazłam same entuzjastyczne opinie normalnych ludzi, podparte autorytetami terapeutów, o których słyszałam lub uczyłam się wcześniej. To mnie zachęciło. Pojechałam dość sceptycznie nastawiona - recepta na błyskawiczny wielopoziomowy sukces podana w 7 dni wydawała mi się sporą naiwnością.

Po tych 7 dniach moje nastawienie do wyniesionej z uniwersytetu wiedzy zmieniło się o 180°. Przewartościowałam swoje przekonania, cele i marzenia, odkryłam metody zarządzania swoim stanem, tak by zawsze czuć się komfortowo, poznałam sposoby programowania mojej przeszłości i przyszłości, aby mnie wspierały a nie obciążały. Dzięki świetnie prowadzonym zajęciom-warsztatom ja - psycholog, nauczyłam się metod naprawdę skutecznej komunikacji z drugim człowiekiem. To było jak objawienie.

Na Mastera jeździłam już z zapałem neofity. Nie mogłam się doczekać kolejnych zjazdów. W grupie było kilku innych psychologów. Wspólnie zastanawialiśmy się, dlaczego w programie studiów nie ma zajęć z NLP. Dlaczego, skoro to tak proste i cholernie skuteczne narzędzia do pomagania innym, brakuje ich w edukacji ?pomagaczy"... Po co prowadzić 5-letnią, często nieskuteczną terapię np. agorafobii i męczyć klienta, skoro można zastosować jedno z wielu narzędzi NLP i usunąć fobię 15 minutową sesją.

To akademickie rozważania, można się wciągnąć w niepotrzebne teorie spiskowe itp. My postanowiliśmy pokazywać, że TO działa. Na spotkaniu z koleżankami z roku, gdy powiedziałam, że znam i stosuję NLP usłyszałam, że ?przeszłam na ciemną stronę mocy". Szanuję ich opinię. Wiem też z własnego doświadczenia, że na początku wygląda to mało wiarygodnie, ale po bliższym poznaniu i zastosowaniu w praktyce - działa i pomaga. Mnie, moim znajomym, moim klientom. Przykład: dzięki odrobinie NLP przy negocjowaniu warunków umowy w nowej pracy dostałem pensję wyższą o - właśnie policzyłam - 67,5%. To chyba niezłe osiągnięcie ;-)

Zachęcam zaciekawionych do zapoznania się z NLP. Zaręczam, że odmieni to ich życie. Zapewniam, że zdecydowanie na lepsze.

Wiem, jak to wygląda. I brzmi. Jak reklama jeszcze jednego cudownego środka na wszystko. Nie musisz mi wierzyć. Wystarczy, że choć na chwilę wyobrazisz sobie, jakby wyglądało Twoje życie, Twoja praca, Twoje związki i relacje z innymi, gdybyś to Ty mógł lub mogła dyktować warunki, osiągając sukces i satysfakcję każdego dnia. NLP daje takie umiejętności. Tylko od Ciebie zależy, czy wykorzystasz nadarzającą się okazję i nauczysz się zmieniać Twoje życie.

I to ci, którzy nie chcą poznać tych narzędzi pozostaną po ciemnej stronie mocy. Do czasu aż zmądrzeją. Tylko po co marnować tyle czasu... ;-)

Magdalena J., psycholog


"Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w Twoim szkoleniu.

Informacje i wiedza, które zostały przekazane bardzo mi pomogły, przede wszystkim, w odkryciu trudności z komunikacją ze sobą samą i z odbiorem siebie przez siebie.

Proponowane na szkoleniu techniki są proste w zastosowaniu i bardzo szybko przynoszą efekty w postaci innego postrzegania problemu, nad którym pracuję. To zwiększa motywację do dalszego działania.

Rozpoczęłam pracę ze sobą, czyli najtrudniejszym człowiekiem z najbliższego otoczenia, porozumienie z innymi zmienia się na zasadzie analogii. Odczuwam zmiany i bliscy mi również. Obserwując moje zachowanie sami się zaczynają zmieniać, bez bezpośrednich wskazówek, zwłaszcza córka.

Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

Jestem zadowolona, że w początkowym etapie pracy nad swoim rozwojem osobistym trafiłam właśnie na to szkolenie do Wrocławia."

Bożena 38 lat, tel: 0 696 039 109


Początek treningu przyniósł mi rozczarowanie, w momentach znużenie, ponieważ moje założenia nie były takie jak produkt, który dawała mi Malwina i Damian. Tak przynajmniej mi się zdawało, ale to inna bajka?

Bo prawda jest taka, że dużo zyskałam. Stało się tak, jakby z posągu o moim wyglądzie wybuchła z olbrzymią energią nowa osoba. Osoba, która zachłysnęła się radością w niej będącą. Radością, z którą się urodziła, radością, którą świadomie będzie ze sobą niosła, tak aby dzielić się nią wkoło. Jeśli jesteś sceptykiem, to nim bądź. Zmiany przyjdą same. A ze zmiany przyjdzie spełnienie twych/mych marzeń i podziękujesz wtedy sobie za przełamanie fal.

Ewelina Czapowiecka-Kawala

Damian jak zwykle pokazał klasę i przeprowadził szkolenie, które zmienia życie na lepsze. Gdyby wszyscy uczestniczyli w szkoleniach Damiana, świat byłby piękniejszy. Polecam jego szkolenia zarówno jako przedsiębiorca, jak i zwykły człowiek, funkcjonujący w strukturach społecznych ? dzięki Damianowi coraz efektywniej.

Piotr R. Michalak, właściciel agencji marketingowej i interaktywnej Ententa, http://www.ententa.pl

"Jestem pod głębokim wrażeniem tego szkolenia. Damian okazał się bardzo kompetentnym fachowcem i przekazał mnóstwo wiedzy . Szkolenie przeprowadził zdumiewająco sprawnie, nauczył bardzo dużo konkretnych sposobów na polepszenie swojego życia. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego szkolenia. Nauczyłam się jak zapanować nad swoim samopoczuciem , jak zmotywować się do działania.

Moim głównym zamierzeniem było nauczenie się efektywnej komunikacji międzyludzkiej - z naciskiem na swój związek. Na szkoleniu okazało się takie proste, nauczyłam się jak niezwykle szybko można skutecznie porozumieć się z drugim człowiekiem. Podane gotowe sposoby na zmianę swojego życia okazały się bardzo łatwe, a sposób w jaki zostały przekazane doprowadziły do tego, że obecnie po szkoleniu jestem można powiedzieć inną osoba - moje życie nabrało barw i rozpędu.

Cieszą mnie drobne rzeczy a problemy stały się wyzwaniami, które teraz mogę i potrafię rozwiązać. W dziwny sposób życie układa się po mojej myśli . Czasami nie mogłam zabrać się do pracy a dzień przemijał bezowocnie - obecnie właśnie po szkoleniu - umiem tak zorganizować czas , ze starcza mi go na wszystko - na prace , życie rodzinne i na sen.

Mogę z cała odpowiedzialnością stwierdzić ,że szkolenie odmieniło moje życie i zachęcam wszystkich , którzy nie mogą sobie poradzić w wielu sprawach - skorzystajcie jeśli to będzie możliwe ze szkoleń Damiana - ponieważ właśnie teraz po odbytym szkoleniu jestem naprawdę szczęśliwa osobą i wiem, że będzie z każdym dniem jeszcze lepiej."

Marzena Gęsiarz, Częstochowa, tel. 0-605 466 162

Brzmi to odrobinę niedorzecznie, ale czuję całą sobą, że już wszystko będzie inaczej. Metody, których nauczyłam się na kursie spowodowały, że każdy cel wydaje mi się możliwy do osiągnięcia. Mam uczucie bardzo dobrze zrobionej roboty, która zmieniła moje życie. Zrozumiałam dlaczego opieram się zmianom ? umiem już pracować tak, by przeprowadzać w sobie zmiany dla mnie właściwe i czerpać z tego mega-radochę! Kurs NLP i towarzyszące mu zdarzenia odczuwam tak jakby plecak pełen kamieni został mi zdjęty z pleców ? a teraz już wiem, jak iść przez życie bez zbierania nowych kamieni. Fajnie mi jest. Bardzo. Dziękuję!
Hanka, studentka

Wszystko było super. W moim życiu wprowadzę tyle zmian, mam tyle nowych pomysłów na siebie, że aż głowa mała ;-) Nie miałam pojęcia, że moje życie może być aż tak fajne. I mam niepohamowaną ochotę na to, żeby tą ?fajność? rozdawać bliskim. A tak z takich małych szczególików to nie sądziłam, że mogę polubić i przekonać się do transu, a właściwie to NIE? Jakby to ująć? Hmmm. Zawsze wiedziałam, że trans jest skuteczny i przyjemny. I mogę sobie podziękować, że zapisałam się na ten kurs i że wybrałam właśnie ten, a wam mogę podziękować za to, że spełniliście moje oczekiwania z dużym zapasem. Trudno ująć w słowa stan, w jakim właśnie jestem, ale gdybym miała to zrobić  to byłaby to: WSZECHBŁOGIA ZADOWOLOMOC. Dla wszystkich!
Renata P.

Na końcu kursu spojrzałam na swoje oczekiwania pisane na początku kursu i bardzo pozytywnie się zdziwiłam jak wiele się zrealizowało. Mam teraz narzędzia aby zmieniać swoje życie i wiem, że nastąpiło to już w bardzo dużym stopniu podczas kursu. Wiem, że moje życie już się zmieniło w bardzo pozytywny sposób, a co to dopiero będzie za kilka dni, tygodni, miesięcy. To będą na pewno wręcz niesamowite zmiany. Co do kursu to REWELACJA. Super ludzie, atmosfera. Wspomnienia, do których na pewno będę wiele razy wracać. Mam teraz energię niesamowitą, aby zmierzyć się ze światem. Wiem, że czekają mnie tylko pozytywne rzeczy i już nie mogę się doczekać kiedy one nastąpią ;-) jest MEGA ;)
Kasia

"...szczerze mówiąc, nie tyle ja bezpośrednio korzystam z powierzonych nam na szkoleniu narzedzi, co moi znajomi na których je stosuję:) Już tłumaczę: w wielu przypadkach moi przyjaciele nie potrafili sobie poradzić z jakimiś trudnymi sytuacjami w życiu i wtedy właśnie stosowałam na nich poznane metody! Jesli chodzi o skutki to.. świetne. dawno nikt mi tak nie dziękował za pomoc jak oni:) Wyobrażam sobie zatem jaką masz przyjemną funkcję i jak miło skarbić sobie tak wielką wdzięczność wielu uczestników.

Mnie bezpośrednio pomogła metoda wczuwania się w sytuacje innych w czasie konfliktów, tudzież sytuacji na pograniczu konfliktu- obeszło sie bez sprzeczek i kłótni, a skończyło na obustronnym pogłębieniu więzi.

Owszem, bardzo dużo zawdzięczam temu szkoleniu. Chcę jednak zwrócić uwagę na to, iż wielokrotnie już wcześniej, ale w sposób nieświadomy korzystałam z owych narzędzi. szkolenie zatem było formą uświadomienia sobie czynników prowadzących do sukcesów- mniejszych i większych. Świadomość w tym przypadku jest podstawą (...) sukcesu - umożliwia świadome powtarzalne, wywoływanie czynników prowadzacych do sytuacji pozytywnych i satysfakcjonujących."

Gosia z Krakowa, little.gosia (at) wp.pl


"Udział w szkolenuiu prowadzinym przez Damiana to jeden z punktow zwrotnych w moim życiu.
Już od dłuższego czasu czułam że, moje życie jest niepełne, staje sie coraz bardziej szare i monotonne. Miałam wrażenie, że bezwiednie wsiadłam do pociągu, który pędzi w nieznaną mi stronę.
Wiedziałam, że coś się musi zmienić, że można żyć inaczej , lepiej , szczęśliwiej ... i stało się.

Trafłam na szkolenie Damiana. Mile zaskoczył mnie jego profesjonalizm i rzeczowość . Od razu było widać, że lubi to co robi, że pomoc ludziom takim jak ja to jego pasja !
Szkolenie opierało sie nie tylko na "suchej teorii", ale było poparte ćwiczeniami praktycznymi, które otwierają umysł i pozwalają zauważyć, że twoje życie może się zmienić na lepsze Tu i Teraz. NATYCHMIAST.
Nieprawdopodobne - a jednak.

Teraz moja efektywność działania wzrosła 10 - krotnie. Emocje które wcześniej mi przeszkadzały budują mój sukces.
Moja komunikacja z innymi ludzmi znacznie się poprawiła i co istotne, jestem jej świadoma. Umiem konstruktywnie przyjmować komplementy i głosy krytyki.

To ja kreuję zmiany, które w efekcie tworzą moje życie !
Już nie czuję, że jestem bezwiednym pasażerem pędzacego pociągu, ale w pełni świadomym maszynistą.
No i pociąg jest teraz mój !"

Mariola Włodarczyk, Częstochowa, tel. 603 560 310, margolcia8 (at) poczta.fm


 

"...tak proste że sam nie dowierzam, ale to prawda, TO działa!

Zdarza się nie raz, że ktoś lub coś cię zagotuje, ale po co się gotować - ZMIEŃ STAN ! od tak właśnie na zawołanie- skoro możesz się śmiać i zdystansować problem po tygodniu dwóch czy więcej to po co CZEKAĆ- zmień stan. Kiedy zaatakuje Cię znurzenie i jak zwykle mówisz do siebie nic mi się nie chce nuda...- ZMIEŃ STAN - WŁAŚNIE TAK PSTRYKNIJ PALCAMI WEŹ ODDECH I TO ZMIEŃ TU I TERAZ NIE ZA TYDZIEŃ. Jest wiele ciekawszych rzeczy w życiu na które można spożytkować energię...

Jakże inaczej postrzegasz świat... Zapuszczam takiego linka w głowie gdy któraś z tych rzeczy mnie ogarnia: nuda, znurzenie, stres iiiiiiiiii przekierowanie na : ZMIEŃ STAN WŁAŚNIE TU I TERAZ.

Gorąco polecam szkolenie zgorzkniałym sceptykom - po szkoleniu już ich nie będzie... jak również ludziom, którzy nie za bardzo wiedzą jak iść przez życie i czego chcą w życiu i dla tych którzy nie są wobec siebie szczerzy tylko grają jak im się wydaje ważne role. A zresztą co będe zalewał, nic na siłę chcecie grać dalej to grajcie ale czy Ty jesteś szczęśliwy/a...?

Piotr z Wrocławia (http://www.masterled.pl/)


Dowiedz się teraz w jakim szkoleniu możesz uczestniczyć - kliknij tutaj.


Inspirujące na dziś

Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.
Johann Wolfgang von Goethe