Interesuje Cię lepsze, szczęśliwsze życie? Jesteś w dobrym miejscu!

Jeśli zależy Ci na szczęśliwszym, większej łatwości rozwiązywania problemów czy lepszym zarządzaniu stresem - to właśnie tutaj znajdziesz inspirujące teksty związane z rozwojem osobistym, ofertę szkoleń i współpracy ze mną. Rozgość się wygodnie i korzystaj :-)

Szczęście to nie tylko strategie, umiejętności czy działanie żeby je osiągnąć, ale też zaniechanie tych działań, które je od nas oddalają. Dla każdego szczęście może oznaczać coś innego. I to jest jak najbardziej w porządku.

Dla wielu szczęśliwych osób można określić sporo części wspólnych. Tego jak myślą, czują i działają. Sam na swojej drodze rozwoju odkrywałem wiele narzędzi, strategii, wiele przetestowałem na sobie i na swoich klientach - z części korzystam do dziś z części nie.

Szczescie.pl - powstało na wskutek pewnego impulsu - kiedyś poczułem, żeby zarejestrować taką domenę i na niej publikować treści i materiały związane z drogą do i samego szczęścia. Na początku było to jeden artykuł. Z czasem dochodziły kolejne. Uruchomiłem też niepłatny Poniedziałkowy Pozytywnik. Jest to cykl maili wysyłanych pojedynczo każdego poniedziałku z inspiracjami dla Ciebie.

Im dłużej żyję i odkrawam siebie czy też bardziej tworzę siebie (zobacz tutaj) tym bardziej czuję, że to co robię, to w pierwszej kolejności służy mi. Poprzez wyrażanie siebie - swoich myśli i potem wracanie do tego pozwala mi się odkrywać bardziej.

Więc napiszę niepopularnie - tworzę dla siebie - tworząc siebie.

ALE

Gdyby nie było Ciebie, drogi czytelniku/czytelniczko - to nie byłoby osoby, w której mógłbym się przejrzeć pisząc właśnie do Ciebie.

I to chyba właśnie jest definicja Ubuntu - w skrócie - jestem bo Ty jesteś.

Dziękuję Ci za to, że czytasz te słowa.

Nieważne czy tylko przeczytasz jeden artykuł, skorzystasz ze szkolenia online lub pracy indywidualnej - dziękuję, że jesteś i zapraszam  do podróży ze mną.

Damian

Zapisz się na co-poniedziałkową
porcję inspiracji!

Zaczynaj każdy tydzień zainspirowany.