• 1

Jakie jest Twoje przeznaczenie?

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Zastanawiałe(a)ś się kiedyś nad tym czy istnieje coś takiego jak przeznaczenie? Jak to jest w Twoim zyciu? To co się w nim dzieje to dzieło przypadku czy planu, który sobie wcześniej założył(a)eś?

Osobiście uważam, że nasze przeznaczenie kreuje się w momencie podejmowania przez nas decyzji. Jak to? To jak podejmuję decyzję to tworzę własne przeznaczenie? Dokładnie tak. Pomyśl o tym w ten sposób:
kiedy planujesz, że jutrzejszego dnia rano pojedziesz w góry, to to, że w południe następnego dnia się tam znajdziesz nie jest dziełem przypadku ale tej decyzji o wyjeździe, którą podjąłeś wcześniej.

Ten sam schemat działa w całym naszym życiu, również w długim terminie. Kiedy planujesz wyjazd na wakacje, wybierasz miejsce, być może gromadzisz przewodniki, zbierasz informacje. W konsekwencji, kiedy już wybierzesz środek lokomocji i nadejdzie wybrany czas ? znajdujesz się właśnie tam, gdzie planowałe(a)ś.

To samo można odnieść do swojego życia. Co chcesz osiągnąć za 5, 10 lat od teraz w swoim życiu? Jak będą wyglądały Twoje związki, kariera, zdrowie, stan posiadania? Kim będziesz? Z kim będziesz spędzał(a) wakacje, w co będziesz się ubierał(a), jak będziesz spędzał(a) wolne dni od pracy? Jeśli będziesz pracował(a) to gdzie i z kim?

Czy zaczynasz sobie uświadamiać że warto mieć długoterminowe plany? Długoterminowe plany swojego przeznaczenia... Wśród wielu osób z którymi się spotykam było kilka, które naprawdę zachwyciły mnie klarownością swoich planów ? one dokładnie wiedziały co chcą osiągnąć i konsekwentnie dążyły do wypełnienia swojego przeznaczenia. To jest niesamowite wrażenie, kiedy rozmawiasz z taką osobą i widzisz, słyszysz absolutną spójność w jej wypowiedziach.  Po prostu wiesz, że ona osiągnie to, co sobie zaplanowała. Co by się musiało stać, żebyś został(a) taką osobą? Czy potrafisz sobie wyobrazić z jak dużą energią i efektywnością wtedy działasz? I jak wiele radości Ci to przynosi?

Spróbuj powrócić do nastawienia ?A tam, jakoś to będzie...może lepiej może gorzej? mając w pamięci wizję tego co NAPRAWDĘ możesz osiągnąć. Skoro jesteś w stanie coś sobie wyobrazić to kiedy naprawdę chcesz ? możesz to osiągnąć w życiu. Tak naprawdę większość z nasz zdecydowanie nie docenia, tego co może zrobić w przeciągu 10 lat. Skorzystaj z tego i nakreśl swoje przeznaczenie i zacznij je wypełniać już teraz...

Ciąg dalszy - kliknij tutaj

Inspirujące na dziś

Entuzjazm jest sposobem na życie. Jest magiczną iskrą, która przemienia pasywne istnienie w aktywne życie.
Ewa Foley